Why Be Lonely? Come to the meeting room, DCM Podlubnik, where we meet every day from Monday to Friday, between 9. and 12. an hour. With coffee and tea we will play board games, tarok, create, sing and exchange experiences.
Zakaj bi bili osamljeni? Pridite raje v srečevalnico, v DCM Podlubnik , kjer se dobivamo vsak dan od ponedeljka do petka, med 9. in 12. uro. Ob kavici in čaju bomo igrali družabne igre, tarok, ustvarjali, prepevali in si izmenjevali izkušnje.